تمام تخفیف‌های برند فیدیبو

تخفیف‌های منقضی شده فیدیبو
درباره برند فیدیبو

بعضی از ما همیشه برای خواندن کتاب‌ بهانه‌های مختلفی از جمله نداشتن وقت کافی و یا بی حوصله بودن و درگیری‌های زندگی و میاریم تا کتاب نخواندن خودمون و توجیه کنیم در صورتی که از زمان قدیم فرهنگ و تاریخ ادبی منحصر به فرد ما از ارزشمند بودن ادبیات کهن ما خبر داده. با آمدن تکنولوژی و اینترنتی شدن دنیای مدرن خریدن کتاب برای ما سخت شده و دیگر صبر و حوصله ماندن در ترافیک خیابان‌ها برای رفتن به یک فروشگاه کتاب را نداریم و حتی سخت شده تا برای چند دقیقه کتاب مورد نظر خودمون رو در دست بگیریم و چند صفحه ای از آن را مطالعه کنیم تا آن را خریداری کنیم. اما نیازی به نگرانی نیست، همین دنیای اینترنتی محیطی را فراهم کرده تا براحتی و با آرامش کتاب خودمون و تهیه و به صورت صوتی و یا الکترونیکی به آن گوش دهیم و یا بر روی تبلت خود در هر کجا و هر زمان آن را بخوانیم و یا بشنویم. در حال حاضر «فیدیبو»، فروشگاه اینترنتی و قانونی کتاب الکترونیک و صوتی خیلی از مشکلات و بهانه‌های ما را برطرف کرده است.

با ارائه کتاب‌های موجود توانسته بهترین کتاب‌ها و مجلات ایران و جهان را در هر زبانی گسترش دهد. فیدیبو با حمایت دیجی‌کالا توانست خیلی سریع در بازار رشد کند و جایگاه ویژه ای را در بین مخاطبان خود کسب کند.

برای استفاده و بهره‌مندی کتاب‌های صوتی و الکترونیکی فیدیبو تنها کافیست تا اپلیکیشن فیدیبو را بر روی یک دستگاه هوشمند نصب کنید و با ساختن حساب کاربری و ثبت نام در آن نسخه کامل کتاب مورد نظر خود را خریداری و دانلود کنید و برای همیشه در کتابخانه خود از آن استفاده نمایید و در هر لحظه و هر جا از شنیدن و یا خواندن آن لذت ببرید.

لازم به ذکر است که برای حفظ حقوق ناشران و مؤلفان و امانتداری امکان دریافت فایل کتاب، پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، به‌اشتراک‌گذاری و استفاده از کتاب وجود ندارد.

فیدیبو در دسته‌بندی‌های مختلف همچون کتاب‌های انگلیسی، مجلات، داستان و رمان، شعر، روانشناسی، دین و عرفان، سبک زندگی،تاریخ، هنر،فلسفه،کودک و نوجوان، درسی و کمک درسی، دانشگاهی و غیره را ارائه میدهد تا شما عزیزان با خیال راحت کتاب خود را جستجو و تهیه نمایید.

درحال حاضر فیدیبو با افتتاح دفاتر پشتیبانی و فنی در کشورهای اسپانیا (مورسیا)، لبنان (بیروت) و ایران (تهران) توانسته شعار خود که ” مطالعه آزاد برای همه، همه وقت و همه جا ” را تحقق ببخشد.

با فیدیبو تجربه جدیدی از خواندن کتاب را بدست می‌آورید.

 

وب سایت «آفِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی «فیدیبو» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” فیدیبو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر