تمام تخفیف‌های برند فیلم گردی

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده فیلم گردی
درباره برند فیلم گردی

نشستن پای فیلم و سریال به خصوص فیلم و سریال‌‌های ایرانی همراه با یک چای گرم و تازه دم یکی از سرگرمی‌های این روزهای شلوغ و پر استرس ما شده است تا برای مدت کوتاهی هم شده به دور از همه‌ی اتفاقات در کنار خانواده و یا دوستان خود به تماشای فیلم و سریال بنشینیم. کافیست تا از یکی از پلتفرم‌های اشتراکی فیلم و سریال یک فیلم و یا یک سریال انتخاب کنیم و تا ساعت‌ها به تماشای فیلم و سریال انتخابی بنشینیم و لذت ببریم. پلتفرم فیلم گردی یکی از همین پلتفرم‌ها است.

 با ورود به پلتفرم «فیلم گردی» با دنیایی از فیلم و سریال داخلی و خارجی، مستندهای دوبله، انیمیشن روبرو می‌شوید و تمامی محتوای سایت بر اساس عوامل تولید و ساخت، بازیگران و ژانر دسته‌بندی شده‌اند تا براحتی فیلم و سریال مورد علاقه‌ی خودتون رو انتخاب کنید.

برای استفاده از این امکانات فقط کافیست تا وارد وب‌سایت فیلم گردی شوید و با خرید یکی از اشتراک‌های پیشنهادی موجود در وب‌سایت به کلیه محتوای سایت دسترسی پیدا کنید و تا پایان اشتراک از تماشای فیلم و سریال خود لذت ببرید.

همچنین این سامانه بخشی را به کودکان اختصاص داده است تا کودکان عزیزتان نیز بتوانند براحتی کارتون و انیمیشن مورد علاقه خود را تماشا کنند. برای این کار فقط کافیست تا از بین خردسال و کودک یک گزینه را انتخاب کنید تا فیلم‌های دسته بندی شده بر اساس رده سنی به شما نمایش داده شود تا برای گشتن کارتون و انیمیشن ساعت‌ها وقت خود را تلف نکنید.

 

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « فیلم گردی » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” موسیقی و تئاتر ” رفته و بر روی برند ” فیلم گردی ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر