تمام تخفیف‌های برند قبولی

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده قبولی
درباره برند قبولی

معلمین از تدریس در کلاس‌ درس به دلیل نداشتن بازدهی مطلوب و شلوغی در هنگام تدریس همیشه احساس نارضایتی دارند و باعث می‌شود که معلم دلسرد شود. همچنین دانش‌ آموزان به دلیل نداشتن برنامه درسی مناسب و نبود وقت کافی برای خواندن کتاب‌های کمک درسی ( که ناگفته نماند هزینه این کتاب‌ها بسیار بالا بوده و برای تهیه آن دانش آموزان دچار مشکل می‌شوند. ) همیشه از یادگیری به صورت دقیق و اصولی جا می‌ماندن. اما به دلیل اینترنتی شدن آموزش و مجازی‌شدن کلاس درس خیلی راحت میتوان با استفاده از سامانه‌های جدید در زمینه آموزش آنلاین تدریس کرد و درس خواند. قبولی یکی از سامانه‌های برنامه‌ریزی تحصیلی است که در این سامانه برای مطالعه هم میتوانید از کتاب‌های کمک آموزشی معتبر بهره‌مند شوید و هم از کتاب‌های چاپی سامانه قبولی.

پلتفرم دانش آموزی دارای امکاناتی همچون برنامه ریزی درسی، ارائه کتاب‌های درسی، گزارش هوشمند از عملکرد روزانه و ماهانه دانش آموزان می‌باشد که به دلیل رقابتی بودن باعث شده انگیزه درس خواندن در دانش آموزان بالا برود. توجه داشته باشید که کتاب‌های موجود در سامانه قبولی تا 70 درصد از جاهای دیگر ارزانتر می‌باشد.

در پلتفرم معلمی، میتوان کلاس آنلاین ساخت و به صورت صوتی و تصویری از کلاس استفاده نمود. همچنین معلم می‌تواند صفحه کامپیوتر خود را به اشتراک بگذارد و به صورت آنلاین امتحان و تکلیف از دانش آموزان بگیرد و در آخر عملکرد کلاس ها را ارزیابی کند، نقاط قوت و ضعف هر دانش آموز را مشاهده کند.

در این سامانه شما می‌توانید از انتشارات موجود کتاب مورد نظر را با توجه به سال تحصیلی و نیاز خود تهیه کنید و برای یادگیری و آموزش خود از آن بهره‌مند شوید. انتشارات موجود شامل قبولی، مهر و ماه، خوشخوان، مبتکران، جوزان، نیک فرجام، چراغ دانش، سنا، آزاداندیشان، پوران پژوهش و نصیر می‌باشد.

لازم به ذکر است که اینترنت برای استفاده از این سامانه به صورت نیم بها بوده تا شما نگران حجم اینترنت مصرفی خود نباشید. با ورود به اپلیکیشن خیلی راحت و بی دردسر از خدمات موجود برای خود بهره‌مند شوید.

 

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « قبولی » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” قبولی ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر