تمام تخفیف‌های برند قطارهای فدک

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده قطارهای فدک
درباره برند قطارهای فدک

از قدیم تجربه سفر با قطار یکی از لذت بخش‌ترین و خاطره ساز ترین سفرها بوده و هست. همین که در یک کوپه با خانواده و یا دوستان کنار هم هستیم و از منظره بیرون لذت می‌بریم کلی خاطره هم می‌سازیم به خصوص اگر بهترین قطار با امکانات ویژه را برای سفر خود انتخاب کرده باشیم. « قطارهای فدک » یکی از سامانه‌های مسافرتی است که توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بین مسافران خود باز نماید.

« قطارهای فدک » از اولین قطارهای 5 ستاره ایرانی بوده اند که از سال 1394 فعالیت خود را در حوزه حمل و نقل ریلی آغاز کرده و همپای خدمات شرکت‌های هوایی در راستای ارائه بهترین و امن‌ترین سفر لوکس و مدرن استانداردهای لازم را بکار گرفته است.

برای رزرو کردن بلیط قطار خود تنها کافیست تا در سامانه ثبت نام کنید و بعد از انتخاب مبدا و مقصد و مشخص کردن اطلاعات دیگر همچون تعداد نفرات، تاریخ رفت و برگشت دکمه‌ی جستجو را کلیک کنید تا لیست قیمت و مشخصات دیگر برای شما به نمایش گذاشته شود.

شما براحتی می‌توانید از خدمات کلاس‌های موجود برای سفر خود با توجه به نیاز خود استفاده نمایید، این کلاس‌ها شامل؛

کلاس ویژه؛ که شامل امکاناتی مانند خطوط هواپیمایی است و دارای ترانسفر رایگان راه آهن و استقبال از میهمانان با فرش قرمز است و همچنین پذیرایی با نوشیدنی خوشامدگویی، پیش غذا، غذا و دسر در ظروف چینی می‌باشد.
کلاس بیزینس؛ دارای خدمات حداکثری و ویژه با قیمت مناسب که بر اساس انتخاب میهمان، پذیرایی در این کوپه‌ها می‌تواند از انواع دسر و شام در ظروف ABS وکاتلری و نپیکن و غیره باشد.
کلاس اکونومی؛ کوپه‌ها کاملا بر اساس استانداردهای اروپایی پاکیزه و تمیز هستند تا مسافران احساس رفاه و آرامش بیشتری داشته باشند و یک سفر اقتصادی را تجربه نمایند.
کلاس عصرانه؛ برای آن دسته از میهمانانی طراحی شده است که استانداردهای حداکثری سفر را دارد و در عین حال هزینه‌ها کمتر محاسبه می‌شود.
کلاس سفر با هتل؛ اگر دو بلیط رفت و برگشت خریداری کنید، می‌توانید امکانات اقامت دو شب و سه روز در هتل سه، چهار و پنج ستاره مشهد را بگیرید که در این کلاس ترانسفر رایگان در مقصد، سرویس رایگان تا حرم و صبحانه روز اول و غیره را خواهید داشت.

لازم به ذکر است که در قطارهای فدک کترینگ ایرانی اتریشی دونا را خواهید داشت که به طور جداگانه و اختصاصی برای میهمانان قطار غذاهای بین المللی با ذائقه ایرانی سرو می‌کنند.

در تمام طول سفر در صورت به وجود آمدن سوال و یا مشکل، مهمانداران حرفه‌ای و آموزش دیده بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهند، فقط کافیست دکمه احضار مهماندار را بزنید تا از خدمات ایشان برای خود بهره‌مند شوید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « قطارهای فدک » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” هتل و هواپیما ” رفته و بر روی برند ” قطارهای فدک ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر