تمام تخفیف‌های برند لرنیتو

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده لرنیتو
درباره برند لرنیتو

اینترنتی شدن تمامی خدمات باعث شده تا بر روی نظام آموزشی هم تاثیر بگذارد و تمامی معلمان و دانش آموزان و دانشجوها با این تغییر خود را وفق دهند. معلمان در هر مقطعی سعی دارند تا براحتی با توجه به سیستم جدید آموزشی تمامی مطالب را آموزش دهند اما به دلیل اینکه در این بین قدرت یادگیری دانش آموزان با یکدیگر متفاوت است دچار بعضی مشکلات خواهند شد. سامانه «لرنیتو» بستری را فراهم ساخته تا با کمک نخبگان، دبیران و مشاوران روشی جدید و متفاوت را به نیازهای دانش آموزان ارائه دهد.

«لرنیتو» آموزش مدرن است که با کمک تیمی متخصص اعم از معلمین، نخبگان و مشاوران برجسته طراحی، تولید و آماده‌سازی یک نرم افزار هوشمند برای مقاطع تحصیلی راه‌اندازی کرده اند تا جوابگوی نیاز دانش آموزان و غیره باشد.

در لرنیتو شما می‌توانید از محصولات ارائه شده برای یادگیری خود بهره‌مند شوید، این محصولات شامل لرنیتو کتاب، لرنیتو کلاس، لرنیتو آزمون، لرنیتو ریزدرس و لرنیتو مهارت می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی این محصولات شخصی سازی شده می‌باشند و با توجه به مخاطب خیلی راحت از این امکانات برای رسیدن به موفقیت می‌توان استفاده نمود.

لرنیتو کتاب؛ مطالعه با استفاده از ویدئو، تصویر، صدا، متن و آزمون به صورت کاملا مدرن باعث شده تا یادگیری راحت‌تر باشد. در لرنیتو می‌توانید کتاب خود را شخصی سازی کنید و با  توجه به علایق خود فونت کتاب، اندازه متن، تنظیمات نمایشی صفحه را تغییر دهید و هر زمان که بخواهید کتابخانه شخصی شما همراه شما خواهد بود.

لرنیتو کلاس؛ با این قسمت شما یک تجربه جدید و نوین کلاسی را خواهید داشت که به صورت آنلاین و مجازی برگزار می‌شود. این کلاس‌ها کاملا شبیه سازی شده هستند. برای تشکیل کلاس و برگزاری آن تنها کافیست با استفاده از شبکه‌های اجتماعی لرنیتو کلاس خود را با چند کلیک بسازید و از آموزش کلاس درسی لذت ببرید.

لرنیتو آزمون؛ برای سنجیدن خود می‌توانید با استفاده از این قسمت بدون هیچ مقدمه‌ای شروع به تست زدن کنید و در خودآزمایی شرکت کنید، همچنین با ساخت آزمون برای خود با استفاده از موتورهای جستجو و اعمال فیلتر درجه سختی سوال را مشخص نمایید و در مجموعه سوال خود قرار دهید.

در صورت تمایل می‌توانید از ابزار هوشمند برای ساخت آزمون برای خود استفاده نمایید برای این کار فقط کافیست تا مباحث آزمون را از درخت مباحث انتخاب کنید تا با توجه به درجه سختی، سوالات را از بانک سوالات موجود در اختیار شما قرار دهد. آزمون‌ها را به صورت آنلاین نیز می‌توانید شرکت کنید و از قسمت تحلیل آزمون برای خود بهره‌مند شوید.

لرنیتو ریزدرس؛ کل مباحث درسی به صورت ریزدرس به شما کمک میکند تا همه مطالب را یکجا مطالعه کنید و اگر در آزمون سوالاتی را جواب نداده باشید و یا اشتباه به آنها پاسخ داده باشید براحتی در این قسمت می‌توانید رفع اشکال کنید.

در این سامانه شما بعد از عضویت براحتی می‌توانید از تمامی خدمات برای خود برخوردار شوید و همچنین به صورت رایگان از مشاوره کمک بگیرید تا دغدغه و نگرانی نداشته باشید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « لرنیتو » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” لرنیتو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر