تمام تخفیف‌های برند مامان پز

تخفیف‌های منقضی شده مامان پز
درباره برند مامان پز

وب سایت مامان پز یکی از وب سایت های سفارش غذای خانگی در ایران است که توسط خانم های خانه دار فعالیت میکند. علاوه بر غذاهای خانگی، امکان سفارش فینگرفود، غذاهای مجلسی و غذای شرکتی در این وب‌سایت وجود دارد. در قسمت سفارش غذای شرکتی امکان سفارش از بین بیش از 400 مامان و 100 رستوران در سراسر تهران متناسبت با هزینه در نظر گرفته شده توسط شرکت به سادگی از طریق وب سایت یا نرم افزار شرکتی مامان‌پز امکان پذیر است. ارسال غذا به کل تهران با پیک و آژانس می باشد.

برای سفارش غذا از این سامانه ابتدا باید حساب کاربری خود را بسازید و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، سفارش خود را حداقل از یک روز قبل انجام دهید. توجه داشته باشید که حداقل سفارش که از طرف مامان پز مشخص میشود 4 پرس باید باشد.

شما میتوانید براحتی از لیست «مامان‌ها» براساس امتیازی که کسب کرده اند و غذایی که ارائه میدهند سفارش خود را ثبت نمایید.

اگر شما قصد دارید که کسب کار کوچکی داشته باشید میتوانید با عضویت در این سامانه غذاهای خود را مانند مامان‌های دیگر به فروش برسانید، فقط کافیست تا فرم همکاری با گروه مامان پز را پر کنید و مراحل ارسال تست، جلسه حضوری و دریافت کارت بهداشت را بگذرانید تا شما هم به جمع مامان‌های مامان پز بپیوندید.

 

وب سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد سفارش از سامانه اینترنتی « مامان پز » را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا سفارش را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” سفارش غذا ” رفته و بر روی برند ” مامان پز ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر