تمام تخفیف‌های برند ماکسیم

تخفیف‌های منقضی شده ماکسیم
درباره برند ماکسیم

سامانه «ماکسیم» بزرگ‌ترین سامانه هوشمند درخواست خودرو کشور که از سال 1396 توانسته از لحاظ تعداد شهرها و دفاتر دایر در شهرستان‌ها رتبه بالایی را کسب نماید و دارای خدماتی از جمله سفرهای بین‌شهری، حمل‌ونقل مسافر با خودرو و موتور، حمل‌ونقل بار و غیره را در اختیار مسافران و رانندگان این سامانه قرار داده است. تلاش ماکسیم بر این است که کیفیت تعامل بین مسافران و رانندگان را بیشتر کند تا براحتی و بی دغدغه به اهداف خود برسند.

شما عزیزان برای درخواست ماشین براحتی با نصب اپلیکیشن ماکسیم میتوانید درخواست خود را برای هر مقصدی که قصد سفر دارید ثبت نمایید تا نزدیکترین ماشین به آدرس مکانی برای شما ارسال شود و تمامی هزینه خود رابه صورت اینترنتی پرداخت نمایید.

برای ثبت درخواست کافیست تا نشانی مبدا خود و مقصدی که میخواهید سفر کنید را مشخص نمایید و با توجه به تعرفه‌ها بر اساس خودرو سواری (که شامل؛ اقصادی،بانوان، خودرو در اختیار، بین شهری، گردشگری)، تحویل بسته یا کالا، موتور سیکلت، خودروهای باری و یا وانت، خودرو برای جابجایی بار و یدک کش درخواست خود را ثبت نمایید و با خیالی راحت سفری لذت بخش را تجربه نمایید.

همچنین در این سامانه شما می‌توانید به عنوان راننده از این سامانه کسب درآمد داشته باشید و یا اگر علاقمند به ارسال مرسولات هستید در قسمت پیک‌های مرسولات عضو شوید و برای خود کار ایجاد نمایید.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از درخواست خود از وب‌سایت « ماکسیم » با استفاده از کد تخفیف، بر روی سفارش خود تخفیف بگیرید.

کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” تاکسی اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” ماکسیم ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر