تمام تخفیف‌های برند مبین‌ نت

بدون نیاز به کد تخفیف!
اعتبار دائمی
بدون نیاز به کد تخفیف!
اعتبار دائمی
تخفیف‌های منقضی شده مبین‌ نت
درباره برند مبین‌ نت

به دلیل اینترنتی شدن بسیاری از خدمات در دنیا، خیلی از ما برای خود و یا کسب و کار خود نیازمند اینترنت با سرعت بالا و بدون تاخیر هستیم، به همین منظور بسیاری از سامانه‌های فروش اینترنت این شرایط را برای شما فراهم کرده‌اند تا با خرید بسته‌های اینترنتی از اینترنت برای کسب و کار، تماشای فیلم، آپلود بسیاری از برنامه‌ها و غیره از آن بهره‌مند شوید. « مبین‌ نت » یکی از همین سامانه‌ها می‌باشد.

مبین‌ نت که از سال 1387 فعالیت خود را در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات با ارائه پهنای باند بالا در مقیاس کشوری آغاز نمود و توانسته تا به امروز در بین کاربران و مشتریان خود نقش بسزایی در خدمات ارتباطی داشته باشد و رضایت بسیاری را به خود جلب نماید. از خدمات این سامانه می‌توان به ارائه اینترنت ثابت LTE و رایانش ابری اشاره نمود که یکی از مهمترین و با ارزشترین اتفاقات در خدمات اینترنتی است.

اینترنت ثابت LTE ؛ از فناوری‌های است که با افزایش چند برابری ظرفیت پهنای باند و سرعت تا 10 برابر بیشتر را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این اینترنت نسل 4.5 است و بر خلاف اینترنت ADSL بدون نیاز به خط تلفن و تنها با استفاده از مودم و سیم کارت برای کاربران قابل استفاده می‌باشد.

رایانش ابری؛ شامل مبیکلود و مبینیو می‌باشد که به ترتیب به شرح زیر است:

مبیکلود : برای پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت‌هایی که راه‌اندازی شده اند نیازمند مجموعه‌ای از تجهیزات سخت‌افزاری محاسباتی و شبکه‌ای می‌باشد. زیر ساخت‌های مجازی پاسخگوی نیاز شما هستند که در حال حاضر این سامانه با بهره‌‌گیری از زیر ساخت مبیکلود این امکان را فراهم ساخته تا در کمترین زمان ممکن راه‌اندازی کنید و هزینه به صرفه‌ای برای شما داشته باشد، همچنین عدم نیاز به اختصاص تجهیزات نصب و امکان مانتیورینگ و تحلیل گزارشها در لحظه را برای شما خواهد داشت.

مبینیو : سرویس ابری دوربین مدار بسته است که برای ضبط تصاویر دوربین‌های نظارتی قابل استفاده بوده و نصب و راه‌اندازی آسان، امنیت در حفظ و نگهداری از تصاویر، بی نیاز از خرید تجهیزات اضافه و همچنین پشتیبانی 24 ساعته را همراه خواهد داشت.

شما با عضویت در این سامانه می‌توانید از خدمات برای خود بهره‌مند شوید و با مراجعه به قسمت “تعرفه‌ها” از قیمت بسته‌ها مطلع شوید.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « مبین‌ نت » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” مبین نت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر