تمام تخفیف‌های برند مکتب خونه

تخفیف‌های منقضی شده مکتب خونه
درباره برند مکتب خونه

در عصر حاضر به دلیل افزایش کاربران فضای مجازی، استفاده از خدمات به صورت آنلاین مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این امر باعث شده تا ما برای یادگیری کارهای جدید و نوین و یا پیشرفت در کسب و کار خود بیشتر از قبل از فضای مجازی کمک بگیریم. مکتب خونه یکی از سامانه‌های یادگیری و آموزش به صورت آنلاین است.

سامانه مکتب خونه سامانه‌ای برای یادگیری علوم و رشته های مختلف در حوزه‌های مختلف است که تمامی آموزش‌های لازم را درقالب ویدئو در اختیار شما قرار داده است تا شما بر اساس علاقه و نیاز خود به تماشای آن بپردازید. تلاش و هدف مکتب خونه از آغاز فعالیت خود در سال 1390 ارائه آموزش و یادگیری با هر سنی و با هر شرایطی بوده است تا به آسانی و بدون دغدغه شما عزیزان به یادگیری و موفقیت بپردازید.

شما با ورود به سامانه مکتب خونه و ثبت نام در آن می‌توانید دوره مورد علاقه خود را از دسته‌بندی موجود در سامانه که شامل برنامه نویسی و IT ، زبان خارجی، مدیریت کسب و کار، مالی و سرمایه گذاری، مهندسی، علوم پایه و پزشکی، علوم انسانی، هنر با بیش از 400 درس و 1500 ساعت ویدئو آموزشی با کیفیت، انتخاب و با گذراندن دوره و به پایان رساندن آن مدرک معتبر کسب نمایید.

تمامی دوره‌های موجود همراه با راهنما، پروژه و تمرین می‌باشد و در طول دوره با استاد دوره می‌توانید در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است که در سامانه برای یادگیری مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار برای شما دوره‌های رایگان مکتب خونه و مکتب پلاس دسترسی داده شده است که در دوره رایگان بیش از ده هزار ویدئو آموزشی رایگان در همه زمینه‌ها و در دوره مکتب پلاس دوره‌های کوتاه مدت با کمک اساتید برجسته از دانشگاه‌های برتر تهیه شده است و این دوره‌ها مناسب برای ورود به بازار کار می‌باشند.

همچنین در سامانه مکتب خونه شما می‌توانید با تولید محتوا در مکتب خونه سهیم شوید. کافیست از طریق یکی از روش‌های زیر برای تهیه تولید محتوا آموزشی خود اقدام کنید و فیلم آموزشی تهیه شده را برای مکتب خونه ارسال کنید. به عنوان استاد یک دوره را آموزش دهید و فیلم تهیه کنید، از دروس دانشگاهی به عنوان استاد و یا دانشجو فیلم برداری کنید و یا اگر دسترسی به همایش‌های در حال برگزاری را دارید می‌توانید با فیلم برداری از جلسات آن محتوای آموزشی را تهیه و ارسال نمایید.

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌ این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از انتخاب دوره‌ آموزشی مورد نظر خود از سامانه مکتب خونه با استفاده از کد تخفیف، از دوره آموزشی خود تخفیف بگیرید و از تماشای فیلم‌های آموزشی لذت ببرید.  فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” مکتب خونه ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر