تمام تخفیف‌های برند میهمان شو

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده میهمان شو
درباره برند میهمان شو

یادتان هست وقتی برای چند روزی با خانواده و یا دوستان تصمیم به سفر می‌گرفتیم اگر مکانی برای اقامت نداشتیم باید بعد از اینکه رسیدیم به مقصد کلی زمان صرف میکردیم تا جایی برای اقامت چند روزه خودمون پیدا کنیم و این باعث میشد نصف روزمون و از دست بدیم. اما با آمدن تکنولوژی و تغییر در سبک زندگی براحتی میتوان هتل و یا اقامتگاه شهری که قصد سفر به آنجا داریم را با یک کلیک رزرو کرد.

سامانه میهمان شو یک سامانه رزرو و گردشگری اینترنتی است که براحتی میتوانید آپارتمان، ویلا و یا اقامتگاه بوم گردی را رزرو کنید. و اگر علاقمند به تورهای طبیعت گردی هستید این امکان در سامانه میهمان شو برای شما فراهم است با مراجعه به قسمت تورهای طبیعت گردی مقصد خود را مشخص کنید تا از تورهای داخلی با قیمتی مناسب بهره‌مند شوید.

تورها شامل؛ تور قشم، کیش، کویر مصر، کویر مرنجاب، فیلبند، ماسال و غیره همچنین تورهای مقرون به صرفه دیگر را مشاهده و باهم مقایسه کنید و برای رزرو اقدام نمایید. در سامانه میهمان شو همچنین با وجود مجلات و وبلاگ درباره‌ی شهرها و اقامتگاه های تفریحی میتوانید مقصد خود را برای سفر راحت تر انتخاب کنید.

برای رزرو بعد از ورود به سامانه شهر مقصد خود را انتخاب و تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفرات را مشخص کنید تا برای شما بهترین اقامتگاه ها با هزینه و امکانات کامل اتاق‌ها برای شما نمایش داده شود و بدون دغدغه رزرو خود را با توجه به کسب امتیازهای میزبان انجام دهید. لازم به ذکر است که در طول مدت اقامت پشتیبانی میهمان شو پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.

در سامانه میهمان شو اگر شما خود دارای واحد آپارتمانی و یا ویلا هستید و حتی یک اتاق دارید و قصد اجاره دادن آن را برای چند روز به میهمانان این سامانه دارید فقط کافیست آنها را مبله کنید تا میهمان شو تمام مراحل رزرو و هماهنگی مورد نیاز را برای شما انجام دهد. سامانه میهمان شو میزبانان را با هویت آنها آنالیز کرده و در صورت تصدیق هویت در سامانه پروفایل آنها ثبت می‌شود برای کاربران نمایش داده می‌شوند.

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان که قصد رزرو از سامانه «میهمان شو» را دارید با ارائه تخفیف این امکان را فراهم می‌کند تا از خدمات این سامانه با خیال راحت استفاده نمایید. فقط کافیست بعد از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” هتل و هواپیما ” رفته و بر روی برند ” میهمان شو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون دیگر تخفیف را از دست نخواهید داد.

مطالعه بیشتر