تمام تخفیف‌های برند نت افراز

تخفیف‌های منقضی شده نت افراز
درباره برند نت افراز

«نت افراز»  ارائه‌دهنده خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه می‌باشد که با استفاده از متخصصین با تجربه هاستینگ و کارشناسان پشتیبانی مجرب خود با رعایت اصول حرفه ای به ارائه سرویس هاست لینوکس، فروش گواهینامه SSL، ثبت و انتقال دامنه و هاست نمایندگی به همراهان همیشگی خود فعالیت دارد.

در این سامانه در هفته اول تضمین بازگشت وجه کامل بدون شرایط را خواهید داشت، در صورتی که به هر دلیلی مایل به کنسل کردن سرویس خود با نت افراز در هفته اول هستید، تمامی وجه شما را باز گرداند. برای کنسل کردن و بازگردانی وجه در هفته اول، نیاز به هیچ تاییدی از سوی بخش پشتیبانی نمی‌باشد.

این سامانه با پشتیبانی قدرتمند خود سعی دارد شما را تا رساندن به اهدافتان همراهی کند تا با رضایت کامل از خدمان نت افراز برای کسب و کار خود استفاده نمایید. همچنین به دلیل مانیتورینگ 24 ساعته سرورها در صورت به وجود آمدن هر مشکلی در کمترین زمان ممکن برای برطرف نمودن مشکل اقدام می‌کنند.

با ارائه کنترل پنل به صورت کاملا فارسی به تمامی مشتریان این امکان فراهم می‌شود تا برای اداره کلیه منابع سرویس هاست خریداری شده خود دسترسی داشته باشند و این کار باعث سریع‌تر شدن مدیریت اکانت مشتریان می‌شود.

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « نت افراز » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” نت افراز ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر