تمام تخفیف‌های برند نماوا

تخفیف‌های منقضی شده نماوا
درباره برند نماوا

پلتفرم « نماوا » دارای فضای اشتراکی برای فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی و جدید و قدیمی می‌باشد که از سال 1393 فعالیت خود را با گروه شرکت‌های شاتل شروع نمود. سرزمین شاتل که دنیای دیجیتال و پاسخ‌گویی به حجم انبوه درخواست‌ها و پر کردن سالم اوقات فراغت است این امکان را فراهم ساخته تا شما عزیزان با خریداری اشتراک‌های موجود در وب سایت از فیلم و سریال و حتی انیمیشن ها بهره‌مند شوید و از تماشای آنها تا مدت‌ها لذت ببرید. بخش بیشتری از محتوای نماوا کاملا رایگان در دسترس قرار می‌گیرد.

سامانه نماوا بخشی را به کودکان اختصاص داده است تا فرزندان عزیزتان کارتون و انیمیشن ایرانی و خارجی خود را تنها با یک جستجوی ساده از بین هزاران انیمیشن و کارتون پیدا کنند و به تماشای آن بپردازند.

از مزایای خرید اشتراک می‌توانید از امکاناتی همچون تماشای نامحدود هزاران فیلم، سریال و انیمیشن در طول معتبر بودن اشتراک بهره‌مند شوید و همچنین ترافیک مصرفی برای مشترکین شاتل رایگان و دیگر سرویس دهندگان اینترنت به صورت نیم بها خواهد بود. پس فرصت را از دست ندهید و نگران اینترنت مصرفی خود نباشید.

برای خرید اشتراک کافیست تا حساب کاربری خود را بسازید و با توجه به نیاز خود، اشتراک مورد نظر را خریداری نمایید و از بین دسته‌بندی موجود که در هر ژانری برای شما فیلمی قابل ارائه دارد به تماشای فیلم و سریال در کنار دوستان و خانواده خود لذت ببرید.

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید اشتراک خود از وب‌سایت «نماوا» با استفاده از کد تخفیف، برای خرید اشتراک خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” موسیقی و تئاتر ” رفته و بر روی برند ” نماوا ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر