تمام تخفیف‌های برند نوار

تخفیف‌های منقضی شده نوار
درباره برند نوار

شاید امروزه با توجه به درگیری‌های کاری و اتفاقات روز، برایمان سخت باشد تا برای تهیه کتاب مورد نظر خود ساعت‌ها به گشتن در کتاب‌فروشی‌های مختلف صرف کنیم و به همین دلیل ترجیح می‌دهیم که کتابی را خریداری نکنیم. اما با فعالیت سایت‌های فروش اینترنتی کتاب مانند سایت « نوار » براحتی میتوان این دغدغه را از بین برد و کتاب مورد علاقه خود را تهیه و از خواندن آن لذت برد حتی شده برای چند دقیقه.

سامانه « نوار » مرجع کامل کتاب‌های صوتی، سریال صوتی، پادکست و غیره می‌باشد که می‌توان از طریق موبایل تبلت و رایانه دریافت نمود. در سامانه نوار برای همه‌ی سلیقه ها رمان، شعر، روانشناسی، علمی، تاریخی و غیره کتاب پیدا می شود. این سامانه با همکاری ناشران و گویندگان حرفه‌ای بهترین محتوای صوتی را آماده می‌کنند تا شما از شنیدن کتاب‌های مورد علاقه خود در هر زمان و هر مکانی لذت ببرید.

برای دریافت کتاب صوتی ابتدا کافیست تا در سامانه نوار عضو شوید و سپس با انتخاب کتاب خود با توجه به مشخصات و توضیحات دقیق و کامل از کتاب و نام گوینده برای خرید اقدام کنید. همچنین در نوار برای شما پیشنهادات دیگری نیز نمایش داده می‌شود که بتوانید از بین چند محصول بهترین کتاب را خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که در نوار براحتی در صفحه اصلی می‌توانید از بین دسته‌بندی مشخص شده مانند پر فروش‌ترین کتاب‌های صوتی، تازه‌ترین کتاب‌های صوتی، رمان‌های ایرانی و خارجی جدید و پر فروش، پر فروش‌ترین‌های روانشناسی و خود شناسی و غیره کتاب صوتی مورد نظر را براحتی انتخاب و خریداری نمایید.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از سفارش خود از وب‌سایت « نوار » با استفاده از کد تخفیف، برای خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” نوار ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر