تمام تخفیف‌های برند نوین هاب

تخفیف‌های منقضی شده نوین هاب
درباره برند نوین هاب

اگر دغدغه مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود را دارید و تا به امروز با مشکلات زیادی مثل پرداخت تعرفه‌ها، پشتیبانی پنل و پوشش همه شبکه‌های اجتماعی روبرو بوده‌اید کافیست به «نوین هاب» مراجعه کنید تا ابزارهایی در خدمت شما قرار دهد و براحتی شبکه‌های اجتماعی خود را یک‌جا و براحتی مدیریت کنید.

«نوین هاب» که با تیم تخصصی و مجرب خود در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشت، توانست از سال 1397 پلتفرمی برای مدیریت آسان همه شبکه‌های اجتماعی برای مشتریان خود راه اندازی کند.

شما براحتی می‌توانید با مراجعه به قسمت ” تعرفه‌ها ” از هزینه و مشخصات اشتراک‌های موجود مطلع شوید و برای خرید اقدام نمایید. این اشتراک‌ها شامل اشتراک رایگان، پایه، حرفه‌ای و سفارشی است که به صورت ماهانه و سالانه متغیر است. لازم به ذکر است که می‌توانید با مشاهده و مقایسه لیست کامل قابلیت هر کدام از اشتراک‌ها، بهترین اشتراک را برای کسب و کار خود خریداری کنید.

با استفاده از اپلیکیشن نوین هاب شما همانند وب‌سایت می‌توانید از تمامی خدمات همچون زمان‌بندی انتشار، مدیریت کامنت، تحلیل و آنالیز، مدیرت تیمی، پیشنهاد هشتگ، انتشار همزمان و امکانات دیگر بهره‌مند شوید و در هر کجا و هر زمان از خدمات بدون دغدغه و نگرانی استفاده نمایید.

شبکه‌های تحت پوشش «نوین هاب» شامل اینستاگرام، فیس‌بوک، توییتر، پینترست، تلگرام، لینکدین، آپارات، تامبلر، بله، گپ، یوتیوب، سروش پلاس و تامبلر می‌باشد. همچنین پشتیبانی 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما را به ‌همراه دارد.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « نوین هاب » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” نوین هاب ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر