تمام تخفیف‌های برند هافکو

تخفیف‌های منقضی شده هافکو
درباره برند هافکو

اگر شما علاقه‌مند به کتاب و کتاب خوانی هستید و بدنبال خرید کتاب‌های چاپی می‌باشید پس به وب‌سایت هافکو مراجعه کنید تا از هزاران عنوان کتاب با موضوعات مختلف از قبیل کتب رمان و داستان، ادبی، موفقیت و روانشناسی، کسب و کار، تاریخی، کودک و نوجوان، مذهبی، دانشگاهی و غیره استفاده نمایید.

هافکو به طور مستقیم با ناشرین و تامین کنندگان وارد مذاکره شده و پس از عقد قرارداد رسمی اقدام به فروش کتاب‌های ناشر در وب سایت خود می‌کند. شما براحتی بعد از انتخاب کتاب مورد نظر خود می‌توانید از طریق درگاه رسمی و معتبر بانک ملت پرداخت خود را نهایی کنید و همچنین خرید خود قابل پیگیری می باشد. شعار هافکو همیشه “کار نشد نداره” بوده و باعث شده تا بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهد.

یکی از جذابترین امکانات وب‌سایت هافکو بخش “کسب درآمد” است که خیلی راحت میتوانید از این طریق برای خود کسب درآمد کنید و با فروش کتاب از طریق لینک در فروش کتاب مشارکت کنید. تنها کافیست تا در این سامانه عضو شوید و لینک اختصاصی دریافت کنید و این لینک رادر فضای مجازی و سایت خود درج کنید و به ازای هر خرید از لینک شما مبلغی را به عنوان کمیسیون دریافت نمایید. برای این کار تنها چیزی که لازم است توان و مهارت شماست که بتوانید کتاب‌ها را به فروش برسانید.

در این سامانه با توجه به تیم پشتیبانی مجرب و جوان به راحتی می‌توانید به صورت آنلاین در ارتباط بشید و تمامی سوالات و مشکلات خود را مطرح و بر طرف نمایید.

لازم به ذکر است که که هافکو برای خریدهای بالای 200 هزار تومانی شما ارسال رایگان در نظر گرفته است تا دیگر دغدغه و نگرانی هزینه ارسال سفارش خود را نداشته باشید.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت «هافکو» با استفاده از کد تخفیف، برای سفارش خود تخفیف بگیرید.

کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” هافکو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر