تمام تخفیف‌های برند های‌وب

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده های‌وب
درباره برند های‌وب

«های‌وب» که فعالیت خود را با نام داده گستر عصر نوین از سال 1382 در زمینه خدمات انتقال داده شروع نمود توانسته تا به امروز با بیش از هزار و پانصد نیروی انسانی در 31 دفتر استانی در تمامی استان کشور و همچنین در بازار رقابتی خدمات دسترسی به دیتا و اینترنت جایگاه ویژه‌ای را کسب نماید.

در های‌وب بعد از ورود به سامانه می‌توانید از تعرفه‌های مختلف، سرعت، مدت زمان، ترافیک اینترنت ای دی اس ال خانگی مطلع شوید و برای خرید اقدام نمایید.

خدمات این سامانه شامل خدمات سازمانی، سرویس‌های +ADSL2، سرویس‌های 4G و سرویس آذرخش بر بستر فیبر نوری می‌باشد که با ورود به هر بخش می‌توانید با توجه به مشخصات و توضیحات کامل از این خدمات برای خود و یا شرکت خود بهره‌مند شوید.

شما براحتی در صورت به وجود آمدن هر مشکلی می‌توانید با تیم تخصصی سامانه در هر ساعت از شبانه روز و در طول هفته ارتباط داشته باشید زیرا رضایت و جلب مشتری برای سامانه های‌وب بسیار اهمیت دارد و تمام سعی و تلاش خود را در راستای مشتری مداری و نوآوری انجام می‌دهد تا بهترین کیفیت را ارائه دهد.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « های‌وب » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” های‌وب ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر