تمام تخفیف‌های برند های دیتا

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده های دیتا
درباره برند های دیتا

شرکت «های دیتا» در زمینه‌‌ی هاستینگ از سال 1393 به طور رسمی شروع به فعالیت نمود و با تلاش‌های بی‌وقفه توانسته بهترین سریس‌ها از دیتاسنترهای جهان را به صورت حرفه‌ای به شما ارائه دهد تا تجربه خوش میزبانی را داشته باشید.

شما عزیزان با ورود به سامانه می‌توانید از خدمات مختلف آن از بین یکی از خدمات موجود همچون خدمات دامنه، میزبانی وب، سرور مجازی و اختصاصی با توجه به توضیحات پنل‌ها و تعرفه‌ها برای کسب و کار خود بهره‌مند شوید. در سامانه «های دیتا» به دلیل استفاده از قدرتمندترین سخت افزارها، سرورها از کیفیت بالای برخوردار می‌باشند و همچنین سرورها تحت مانیتورینگ بوده و دارای امنیت بالایی هستند، پس با بهره‌مندی از سوریس‌های موجود دیگر نگرانی این موضوع را نخواهید داشت.

سرور اختصاصی آلمان از دیتاسنتر هتزنر ارائه شده است که این سرور دارای سرعت بالا و پینگ عالی می‌باشد و همچنین از ویژگی‌های دیگر آن می‌توان به هزینه پایین، استفاده از سخت افزارهای بسیار قدرتمند و ترافیک نامحدود اشاره نمود. خیلی راحت می‌توانید سرور خود را درخواست دهید و هزینه را به صورت ریالی پرداخت نمایید. در صورت درخواست کاربر پنل مدیریت سرور ارائه می‌شود.

در صورت نیاز به مشاور خیلی راحت و بی دردسر می‌توانید به صورت تیکت زدن و یا شماره‌گیری تلفن درج شده در سامانه با تیم پشتیبانی متخصص و حرفه‌ای سمانه در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن جوابگوی سوال و مشکل شما باشند.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « های دیتا » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” های دیتا ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر