تمام تخفیف‌های برند هلسا

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده هلسا
درباره برند هلسا

برای شست و شوی لباس‌های خود همیشه دغدغه دارید و وقت نمی‌کنید تا هم لباس‌های خود را بشورید و هم اتو کنید تا همیشه مرتب و آراسته باشید؟ برای این کار باید به خشکشویی‌های سطح شهر ببرید که این کار زمان زیادی را از شما می‌گیرد؟ پس بهتر است به سمانه « هِلسا » مراجعه کنید تا از خدمات خشکشویی این سامانه با خیال راحت و بدون نگرانی بهره‌مند شوید.

«هِلسا» یک خشکشویی آنلاین است که براحتی می‌توانید درخواست خود را از طریق اپلیکیشن آن ثبت نمایید تا در کمترین زمان و سریع‌ترین حالت ممکن با توجه به حجم درخواستی، لباس‌های خود را تمیز و اتو کشیده تحویل بگیرید.

برای اینکار فقط کافیست گوشی همراه خود را بردارید و وارد اپلیکیشن هلسا شوید و بعد از انتخاب لباس‌های مورد نظر خود در سامانه، آدرس خود را مشخص کنید تا زمان دریافت و تحویل برای شما نمایش داده شود و با پیش فاکتوری که برای شما صادر می‌شود، هزینه خدمات خود را پرداخت نمایید.

شما می‌توانید در هلسا تمامی لباس‌های مردانه و زنانه و همچنین وسایل خانه مانند انواع پتو و ملحفه تک نفره و دو نفره را برای شست و شو درخواست دهید و برای زمان باقی مانده خود برنامه ریزی کنید.

رضایت مشتری برای هلسا بسیار اهمیت دارد پس به همین منظور بهترین خدمات را با بهترین مواد شوینده برای مشتریان خود ارائه داده است تا با خیال راحت لباس‌های خود را بدست هلسا بسپارند و همیشه بعد از دریافت لباس‌های خود احساس نو بودن را داشته باشید.

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از سفارش خود از وب‌سایت « هلسا » با استفاده از کد تخفیف، بر روی سفارش خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” هلسا ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر