تمام تخفیف‌های برند همراه اول

تخفیف‌های منقضی شده همراه اول
درباره برند همراه اول

اپراتور «همراه اول» نخستین فناوری ارتباطات در سال 1373 بود که باعث شده زندگی جوامع بشری تغییر بسزایی کند زیرا امروز ارتباطات حرف اول و آخر را در جهان می‌زند. همچنین این اپراتور با پیشرفت تکنولوژی خدکات نوینی را برای مشتریان خود ارائه کرد که شامل اینترنت نسل 4 و 5، وای فای، اپلیکیشن همراه من، باشگاه فیروزه‌ای، سیم کارت‌های دانشجو و دیگر خدمات که کار را بسیار آسوده کرده است.

شما براحتی با ورود به سامانه می‌توانید از سرویس‌های موجود برخوردار شوید که شامل سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، سیم‌کارت‌های دانشجو، انارستان، گردشگری، بسته‌های اینترنت، بسته‌های ترکیبی، کارت هدیه اینترنت داخلی و غیره می‌باشد.

همچنین شما می‌توانید صورت حساب خود را هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن “همراه من” مشاهده و پرداخت نمایید.

اپلیکیشن «همراه من» کار را برای مشترکین همراه اولی راحت کرده است و بدون نیاز به حفظ کردن کد دستوری میتوان از خدمات بهره‌مند شد. با ورود به اپلیکیشن می‌توانید پرداخت صورت حساب و قبوض، خرید بسته‌های اینترنتی، کیف پول همراه، مدار فیروزه‌ای، تقسیط بدهی، طرهای تشویقی را مشاهده و با توجه به نیاز خود بر روی آنها کلیک نمایید تا بهره لازم را ببرید.

باشگاه فیروزه‌ای برای مشترکین دائمی و اعتباری سامانه همراه اول است که با هر تراکنش میتوانند امتیاز کسب کنند و از امتیازات خود جایزه های مختلف دریافت نمایند و یا برای استفاده از خدمات خرج کنند. همچنین با شرکت در طرح‌ها و کمپین‌های دوره‌ای می‌توان از جوایز متنوعی برخوردار شد.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « همراه اول » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” همراه اول ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

 

مطالعه بیشتر