تمام تخفیف‌های برند واش لین

تخفیف‌های منقضی شده واش لین
درباره برند واش لین

اگر به دلیل مشغله کاری خود وقت کاافی ندارید تا لباس‌های خود را برای خشکشویی و یا اتوشویی به خشکشویی‌های سطح شهر ببرید اپلیکیشن «واش لین» این مشکل را برطرف کرده است. خشکشویی واش لین در ابتدای فعالیت خود فقط خدمات خشکشویی و شستشوی لباس را ارائه می‌کرد اما با گذشت زمان و نیاز مشتریان خود خدمات شسشوی مبل و پرده شویی به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین را نیز به خدمات خود اضافه نمود که باعث شد تا کار مشتریان خود را راحت‌تر و از نظر قیمتی مقرون به صرفه‌تر نماید.

بعد از عضویت در سامانه «واش لین» خیلی راحت سفارش خشکشویی خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا سفیران در بازه‌ زمانی مشخص شده توسط شما برای دریافت البسه و یا مبل و پرده بدون دریافت هزینه در محل انتخابی حاضر گردند و سپس تمامی عملیات خشکشویی، پرده‌شویی و تعمیرات و رنگرزی لباس را با بهترین خدمات و کیفیت بالا انجام شود و در آخر کارکنان مجرب خشکشویی البسه شما را در زمانی که تعیین کرده اید در محل مورد نظر تحویل شما دهند و برای پرداخت هزینه می‌توانید هم به صورت نقدی و هم به صورت آنلاین اقدام نمایید. تمامی این عملیات را می‌توانید با نصب اپلیکیشن «واش لین» بر روی گوشی همراه خود انجام دهید تا در هر زمان و مکانی که هستید درخواست خود را ثبت نمایید.

با مراجعه به قسمت ” قیمت خشکشویی ” براحتی می‌توانید از لیست قیمت خدمات مطلع شوید و با خیال راحت خدمات مورد نیاز خود را در سامانه درخواست دهید.

 

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از سفارش خود از وب‌سایت « واش لین» با استفاده از کد تخفیف، بر روی سفارش خود تخفیف بگیرید.

کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” واش لین ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر