تمام تخفیف‌های برند پارس آنلاین

تخفیف‌های منقضی شده پارس آنلاین
درباره برند پارس آنلاین

شرکت بزرگ « پارس آنلاین » که از سال 1378 در زمینه خدمات و سرویس دهنده اینترنت شروع به فعالیت نمود و توانست در آن زمان که ابزارهای دسترسی به شبکه بسیار جدید و نو بودند و بسیاری از کاربران برای داشتن پست الکترونیکی خود با مشکلاتی روبرو بودند، تاثیر گذار باشد و تمامی مشکلات را رفع نماید. امروزه مشتریان زیادی عضوی از این خانواده بزرگ پارس آنلاین هستند و این باعث شده تا به جایگاه مناسبی دست یابد.

خدمات و فعالیت‌هایی می‌توانید از سامانه دریافت نمایید شامل؛ ارائه دسترسی به اینترنت، خدمات مرکز داده‌ها همچون اشتراک فضا، میزبانی وب، سرور اختصاصی، سرور ابری، خدمات ماهواره‌ای و غیره می‌باشد.

در حال حاضر با ارائه اپلیکیشن این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا براحتی با تلفن همراه خود حجم مصرفی اینترنت خود، خرید و تمدید سرویس اینترنت، مشاهده پیشنهادات روزانه و شخصی، مشاهده کمپین‌های جدید و غیره را یکجا با هم مشاهده و انجام دهند.

تیم پشتیبانی قوی سامانه در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به کاربران خود هستند و فقط کافیست از راه‌های گفته شده با آنها در ارتباط باشید تا در کمترین زمان به جواب سوال و مشکل پیش آمده بپردازند.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « پارس آنلاین » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” پارس آنلاین ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر