تمام تخفیف‌های برند پاکلین

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده پاکلین
درباره برند پاکلین

اگر شما به دلیل مشغله کاری زیاد خود وقت نمی‌کنید تا لباس‌های خود را برای خشکشویی و یا اتوکشی و حتی رنگرزی و لکه‌بری به خشکشویی‌های سطح شهر ببرید و یا حجم زیادی دارند مانند پتو و ماشین لباس شویی خانگی جواب گوی این همه حجم لباس و پتو نیست، اپلیکیشن «پاکلین» این مشکل را برطرف نموده است. «پاکلین» یک خشکشویی آنلاین است که فقط کافیست با ثبت زمان و آدرس خود روند سفارش را تکمیل و با قیمتی مناسب لباس‌های خود را تمیز و اتو کشیده تحویل بگیرید.

روند کار پاکلین به این صورت است که بعد از ثبت سفارش پرسنل لباس‌های شما را رایگان از درب منزل و یا محل کار شما دریافت کرده و با استفاده از مواد عالی و با کیفیت لباس‌های شما را شسته و اتو کشیده در پکیج مناسب، بدون دریافت یک ریال هزینه ارسال به صورت کاملا رایگان به شما تحویل می‌دهند. لیست قیمت تمامی خدمات پاکلین در سامانه موجود می‌باشد قبل از درخواست می‌توانید هزینه درخواست خود را مشاهده نمایید.

با نصب اپلیکیشن خشکشویی پاکلین در هر لحظه و در هر مکانی که هستید می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید تا تمامی خدمات را به صورت آنلاین انجام شود. فقط کافیست تا شماره موبایل خود را وارد کنید تا لینک دریافت اپلیکیشن برای شما ارسال گردد. کار با اپلیکیشن بسیار راحت بوده و همه می‌توانند با داشتن یک گوشی همراه هوشمند و یاتبلت کار خود را انجام دهند.

 

وب سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان که قصد سفارش از سامانه اینترنتی « پاکلین» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا سفارش را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” پاکلین ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون بر روی سیستم شخصی خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر