تمام تخفیف‌های برند پلاک

تخفیف‌های منقضی شده پلاک
درباره برند پلاک

اپلیکیشن «پلاک» را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و با عضویت در سامانه به سادگی می‌توانید با صرفه جویی در وقت و قیمت مناسب خدمات مورد نیاز خود را با کمک متخصصین پلاک به انجام برساند.

 برای ثبت سفارش کافی است خدمت مورد نظر خود مانند نظافت ، تعمیرات منزل، نقاشی ساختمان ، کابینت ، لوله کشی و … را انتخاب نمایید سپس مکان و زمان حضور متخصص را مشخص کنید تا بهترین متخصص و نزدیکترین آن به شما از بین صدها متخصص برای انجام کار مورد نظر به شما پیشنهاد داده شود.

تیم متخصص شامل متخصصان و کارشناسان مجرب و کار بلدی هستند که تمامی دوره‌های آموزشی را گذرانده‌اند و عملکرد آنها با دقت بررسی شده و با بالاترین سطوح استاندارد در شرکت پلاک فعالیت دارند تا شما عزیزان دغدغه و نگرانی نداشته باشید. و در صورت نداشتن رضایت از عملکرد متخصصین یا بوجود آمدن هر مشکلی با مراجعه به قسمت امور مشتریان می‌توانید مشکل خود را مطرح نمایید تا تیم پشتیبانی در سریع‌ترین زمان ممکن جواب گوی شما باشند و در صورت تایید مشکل پیش آمده، کل وجه دریافتی یا بخشی از آن را به شما برگردانند.

پلاک بهترین گزینه آنلاین برای انجام خدمات شما می‌باشد.

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « پلاک » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” پلاک ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای بهره‌مندی از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر استفاده کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر