تمام تخفیف‌های برند پونیشا

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده پونیشا
درباره برند پونیشا

شاید شما خانه‌دار باشید و یا یک دانشجو و حتی فردی شاغل و نیاز دارید که کار دوم برای تامین مخارج خود داشته باشید و کسب درآمد کنید اما به دلیل مشغله نمی‌توانید به صورت حضوری مشغول به کار شوید پس ترجیح می‌دهید تا کاری که به آن علاقه دارید و یا در آن سر رشته دارید را در خانه انجام دهید. سامانه «پونیشا» برای شما این امکان را فراهم ساخته تا براحتی در منزل خود کار کنید و حقوقی را بابت آن دریافت نمایید.

«پونیشا» یک کارخانه آنلاین است که بدون نیاز به حضور فیزیکی شرایطی را برای شما فراهم میکند که با توجه به داشتن تخصص در هر رشته‌ایی مانند طراحان گرافیک، برنامه نویسان وب، برنامه نویسان موبایل، نویسندگان، دستیاران مجازی، نیروهای پشتیبانی مشتریان، متخصصان فروش و بازاریابی، حسابداران و مشاوران و غیره بتوانید به صورت آنلاین کار کنید و حقوق خود را دریافت نمایید.

اگر به دنبال تیم متخصص برای انجام پروژه خود هستید سامانه پونیشا خیلی راحت و امن به شما کمک خواهد کرد تا برای پروژه‌های خود افراد مناسب را پیدا کنید و برای انجام کار استخدام نمایید تنها کافیست کاری که می‌خواهید انجام شود را انتخاب کنید و تا فریلنسرها برای انجام دادن پروژه شما به شما پیشنهاد دهند و پس از انجام پروژه در صورت رضایت داشتن از کار مبلغ تعیین شده را برای فریلنسر خود پرداخت نمایید.

در قسمت ” مسابقه ” می‌توانید به طرحی چیزی که به دنبال آن هستید، برسید. فقط کافیست تا در پنل مربوطه بگویید چه چیزی را برای شما طراحی کنند تا با کسانی در یک مسابقه شرکت کنید و به طرح آنها امتیاز دهید و خیلی آسان با طراحان تعامل داشته باشید و بهترین آنها را انتخاب و در آخر طرح اصلی مورد نیاز خود را دریافت و مبلغ جایزه را به طراح پرداخت کنید.

در پونیشا می‌توانید نمونه کارها، پروژه‌ها همراه با نام طراح، مسابقه‌ها و فریلنسرها را مشاهده نمایید، و در صورت تمایل و دارا بودن نیاز شدن میتوانید با آنها تعامل کنید و در کار و پروژه خود از آنها بهره‌مند شوید.

همچنین با مراجعه به قسمت ” پونیشا الیت ” می‌توانید از بهترین افراد مدیریت پروژه نرم‌افزاری، برای خود کمک بگیرید و با یکی از متخصصین تیم پونیشا صحبت کنید و بعد از توافق و نحوه انجام کار، قرار دادی را امضا می‌کنید و در موعد مقرر پروژه را دریافت می‌نمایید.

 

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « پونیشا » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” پونیشا ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر