تمام تخفیف‌های برند پیشگامان

تخفیف‌های منقضی شده پیشگامان
درباره برند پیشگامان

شرکت و سامانه «پیشگامان» فعالیت خود را در راستای توسعه صنعت IT با استفاده از نیروهای متخصص از سال 1394 آغاز کرده است. از خدمات پیشگامان به سرویس خانواده ADLS میتوان اشاره نمود که شامل اینترنت پرسرعت ADLS، اینترنت بی سیم اشتراکی، پهنای باند اختصاصی، تلفن ثابت بر مبنای IP، خدمات اینترنتی نسل 4، سرویس وایرلس می‌باشند. همچنین برای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین برج‌ها و مجتمع‌ها را فراهم کرده است.

در این سامانه براحتی با مراجعه به قسمت “محتوای آموزشی” از راهنمایی استفاده از پنل کاربری، راهنمای خرید آنلاین، آموزش تنظیمات مودم، راهنمای موارد فنی و غیره بهره‌مند شوید تا دیگر نگرانی نصب و راه‌اندازی را نداشته باشید.

از خدمات نوین میتوان به ” مگافون ” اشاره کرد مگافون نسل جدید تلفن ثابت است که با نامبرینگ مخصوص این امکان را به مشتریان می‌دهد تا علاوه‌بر برقراری ارتباط با کیفیت بالا از هزینه‌ها نیز کاسته شود و از تجهیزات قدیمی مخابرات راحت شوند. با استفاده از این سرویس دیگر مشکلات جابه‌جایی خط تلفن را هنگان تغییر محل نخواهید داشت و شماره مختص خود را در هر منطقه میتوانید انتفال دهید. لازم به ذکر است که این سرویس از مزایای بیشماری برخوردار است فقط کافیست تا از مشترکین پیشگامان باشید.

شما براحتی با عضو شدن و ثبت نام در سامانه می‌توانید از خدمات موجود با توجه به تعرفه‌های ذکر شده و توضیحات کامل در کمترین زمان ممکن خریداری و از این خدمات بهره‌مند شوید.

 

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « پیشگامان » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” اپراتور و اینترنت ” رفته و بر روی برند ” پیشگامان ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر