تمام تخفیف‌های برند چمدون

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده چمدون
درباره برند چمدون

در قدیم برای تهیه بلیط هواپیما و یا رزرو هتل باید به آژانس‌های هواپیمایی می‌رفتیم تا بتوانیم برای سفر کاری و یا خانوادگیه خود بلیط را با کلی زحمت و دردسر تهیه کنیم. اما در زمان حال و با اینترنتی شدن خدمات این مشکل بر طرف شده و تمامی خدمات به آسانی و تنها با یک کلیک آن هم در خانه و محل کار انجام می‌شود. سامانه « چمدون » یک سامانه آنلاین رزرو بلیط هواپیما می‌باشد که با استفاده از هوش مصنوعی براحتی می‌توانید با مشخص کردن زمان پرواز خود بلیط ارزان‌تری خریداری نمایید، همچنین می‌توانید قیمت پیشنهادی خود را به چمدون بگویید تا هر زمانی که به قیمت پیشنهادی شما رسید به صورت اتوماتیک برای شما رزرو شود. سامانه چمدون حتی به شما می‌گوید که بلیط هواپیما مناسب هست یا باید صبر کنید تا قیمت درخواستی برای شما پیدا شود.

برای رزرو تنها کافیست در سامانه چمدون ثبت نام کنید و حساب کاربری بسازید و سپس هر زمان که قصد سفر داشتید برای رزرو و خرید اقدام کنید که برای اینکار فقط باید مبدا و مقصدی که می‌خواهید سفر کنید را انتخاب و بعد از مشخص کردن روز و تاریخ و تعداد نفرات لیست مشخصات پرواز برای شما نمایش داده شود و انتخاب خود را با خیالی راحت انجام دهید و نگرانی تهیه بلیط برای سفر خود را نداشته باشید.

در این سامانه شما امکان رزرو هتل و اقامتگاه برای مکانی که قصد سفر دارید را نیز خواهید داشت که براحتی قبل سفر از مشخصات کامل هتل مورد نظر مطلع میشوید و برای رزرو آن اقدام می‌کنید.

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از رزرو بلیط هواپیما از وب‌سایت « چمدون » با استفاده از کد تخفیف، برای رزرو خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” هتل و هواپیما ” رفته و بر روی برند ” چمدون ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر