تمام تخفیف‌های برند کتابراه

تخفیف‌های منقضی شده کتابراه
درباره برند کتابراه

امروزه خواندن کتاب بسیار کاری راحت و قابل انجام شده است، به دلیل آمدن تکنولوژی‌های جدید و تغییر در سبک زندگی‌ها این امکان فراهم شده تا کتاب خود را به صورت صوتی و یا الکترونیکی در گوشی همراه خود و تبلت در هر کجا و هر زمان مطالعه و یا گوش دهید. اگر شما جزو آن دسته عزیزانی هستید که دوست دارید در هر زمان و مکانی و در هر فرصتی مطالعه داشته باشید سامانه « کتابراه » این کمک را به شما عزیزان کتاب دوست کرده است تا بی دغدغه کتاب خود را حتی در داخل ماشین، خیابان، مترو و اتوبوس و حتی جاهایی که تا به امروز فکرش را هم نمی‌کردید، بشنوید و از کتاب لذت ببرید.

« کتابراه » مرجع کامل کتاب‌های صوتی و اکترونیکی می‌باشد که می‌توان از طریق موبایل تبلت و رایانه دریافت نمود. در کتابراه برای همه‌ی سلیقه‌ها رمان، شعر، روانشناسی، علمی، تاریخی و غیره کتاب پیدا می‌شود. در سامانه کتابراه براحتی می‌توانید برای عزیزان خود کتاب هدیه دهید و فقط کافیست در صفحه کتاب مورد نظر بروی آیکون هدیه کلیک کنید تا هدیه در اختیار شما قرار بگیرد و شما از طریق ایمیل، تلگرام و غیره لینک  و متن هدیه را برای عزیز خود ارسال کنید تا هدیه را در اپلیکیشن کتابراه دریافت نماید.

سامانه کتابراه با هدف اینکه برای عموم دسترسی به انواع کتاب میسر باشد به فعالیت خود ادامه می‌دهد تا سرانه مطالعه کشور افزایش یابد و هزینه و قیمت نهایی برای کاربران خود نسبت به نسخه کاغذی مقرون به صرفه خواهد بود.

 

 

وب سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید کتاب از سامانه کتابراه را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” کتابراه ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون بر روی سیستم شخصی خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها با خبر شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر