تمام تخفیف‌های برند کشمون

تخفیف‌های منقضی شده کشمون
درباره برند کشمون

صنعت کشاورزی در حال حاضر به دلیل شرایط اقتصادی کنونی کار بسیارسخت و دشواری شده است. زیرا کشاورزان محصولات خود را با واسطه و سود کم به فروش میرسانند و همچنین محصولات در بازار با دیگر محصولات کشاورزان قاطی می‌شود و این باعث شده تا کیفیت محصول به خوبی مشخص نشود تا بتوان تشخیص داد کدام کشاورز محصول بهتری را ارائه کرده است. به همین علت چند جوان شروع به راه‌اندازی وب‌سایت کشمون کرده اند.

 

شاید بپرسید کار کِشمون چیست؟

سامانه کشمون یک سامانه برای فروش محصولات کشاورزی بین مصرف کننده و کشاورز می‌باشد. کشاورزان در کشمون خیلی راحت می‌توانند محصولات خود را به صورت اینترنتی و مستقیم به دست خریدار برسانند و درآمد خود را افزایش دهند. کشمون در ابتدا کار خود را با زعفران شروع کرد و در واقع کشمون خودش به تنهایی محصولات کشاورزی را نمیکارد و محصولی برای ارائه ندارد. سامانه کشمون ابتدا کشاورزانی که به روش طبیعی و سنتی در زمینه کشت و کار فعالیت دارند و حاضرند در شرایط کم آبی روش کشاورزی جدید را جایگزین روش قدیمی کنند را پیدا می‌کند و کشاورزان را بدون واسط با شما مشتریان آشنا می‌کند تا شما مستقیم ازخود کشاورز محصول خود را خریداری نمایید. در کشمون محصولاتی همچون انواع زعفران، زرشک، عسل، خرما، کشمش، برنج و همچنین انواع چای درجه یک را می‌توانید با یک جستجوی ساده پیدا کنید و خرید خود را نهایی نمایید. تمامی محصولات با استفاده از کنترل کیفی، نمونه برداری و بررسی می‌شوند و در صورت لزوم به آزمایشگاه‌های تایید شده ارسال می‌شوند. همچنین با کشاورز مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید و محصول خود را با مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.

 

 

وب سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی کِشمون را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید محصولات کشاورزی خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” فروشگاه اینترتی ” رفته و بر روی برند ” کشمون ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون بر روی سیستم خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر