تمام تخفیف‌های برند کندوهاست

تخفیف‌های منقضی شده کندوهاست
درباره برند کندوهاست

اگر برای راه‌اندازی سایت شخصی و یا کاری خود نیازمند “هاست” هستید بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات « کندوهاست » می‌باشد.

« کندوهاست » خدمات میزبانی خود را که شامل انواع هاست SSD و MVMe سرور مجازی، دامنه و لایسنس نرم افزاری است را از دیتاسنترهای مختلفی همچون ایران، آلمان و فرانسه ارائه می‌دهد و همچنین با پشتیبانی 24 ساعته به صورت تیکت در زمان کوتاهی درخواست شما را بررسی و پاسخ میدهد. اگر به دنبال بالا بردن سرعت و امنیت سرور خود هستید از وب‌سایت کندوهاست کمک بگیرید. کندوهاست اینجاست تا تنها با یک کلیک بدون نیاز به داشتن تخصص خاصی اسکریپ و نرم افزار تحت وب را روی هاست خود نصب کنید و آن را مدیریت کنید.

در این وب‌سایت با استفاده از تکنولوژی راینش ابری خدمات خود را ارائه میدهد که باعث بالا رفتن و بهبود مدیریت و امنیت سرورها می‌شود. پس اگر امنیت سرور برای شما مهم است و به سرعت بالایی برای سرور خود نیازمند هستید بهترین گزینه استفاده و خرید از سامانه کندوهاست می‌باشد.

تنها کافیست تا در سامانه ثبت نام کنید و از خدمات مختلف آن برای سرور و کسب و کار خود با توجه به قیمت پلن‌ها که در صفحه اول سامانه برای شما نمایش داده شده است، استفاده نمایید و از آن‌ها براحتی و اطمینان کامل بهره‌مند شوید و دغدغه و نگرانی امنیت سرور خود را نداشته باشید.

 

وب‌سایت « آفِـمون » برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از سفارش خود از وب‌سایت « کندوهاست » با استفاده از کد تخفیف، بر روی سفارش خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” کندوهاست ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر