تمام تخفیف‌های برند گاجینو

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده گاجینو
درباره برند گاجینو

«گاجینو» اپلیکیشن آموزش آنلاین درسی است که در همه مقاطع تحصیلی همچون، دبستان، متوسطه اول، متوسطه دوم و کنکور رشته های ریاضی فیزیک، تجربی و انسانی سعی دارد تا با پوشش انواع محتوای آموزشی ویدئو، کتاب، بازی، آزمون، تمرین، کلاس‌های آنلاین برای تمام مباحث و همه سلیقه‌ها این امکان را فراهم سازد تا به راحتی با انواع محتواهای آموزشی تولید شده توسط اساتید فن، فرآیند یادگیری خود را طی کند.

در گاجینو با استفاده از ویدئوهای آموزشی خیلی راحت می‌توانید درس‌های خود را از این روش با دقت بیشتری یاد بگیرید به همین منظور برای خواندن دروس خود نیاز نیست ساعت‌های طولانی کتاب و جزوه در دست بگیرید و فقط کافیست ویدئوها را تماشا کنید و نکته‌ها را یادداشت نمایید. از دیگر ویدئوهای آموزشی می‌توان به ویدئو آموزشی شب امتحان، ویدئو آموزشی کتاب درسی و ویدئو حل تشریحی آزمون اشاره کرد که خواندن و یادگیری را برای شما آسان کرده است و دیگر برای یادگیری نیاز به گرفتن معلم خصوصی با هزینه‌های بالا نخواهید داشت.

همچنین در گاجینو با آزمون آنلاین می‌توانید نقاط ضعف و قوت خودتون رو در درس‌ها مورد آزمایش قرار بدین و با کلی سوال آشنا بشید که تمام اینها با تکرار و تجربه بدست ‌می‌آید. این آزمون هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود که با شرکت در آزمون آنلاین می‌توانید با دیگر شرکت کنندگان رقابت کنید و در این راه پیشرفت کنید. همچنین می‌توانید در آزمون‌های دیگر همچون آزمون توربوجت، آزمون پایان فصل و آزمون خود سنجی شرکت کنید و نگران هزینه مصرفی اینترنت خود نباشید، زیرا در گاجینو اینترنت به صورت نیم بها مصرف می‌شود تا دیگر دغدغه هزینه را نداشته باشید. فقط کاقیست تا با خرید اشتراک از این آزمون‌ها برای خود بهره‌مند شوید.

یکی دیگر از امکانات استفاده از اپلیکیشن گاجینو دارا بودن برنامه‌ریزی درسی است که با توجه به پایه تحصیلی خود می‌توانید با برنامه‌ریزی درس بخوانید و آزمون و تست بزنید.

 

وب‌سایت «آفِـمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت «گاجینو» با استفاده از کد تخفیف، برای سفارش خود تخفیف بگیرید.

کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” گاجینو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر