تمام تخفیف‌های برند گاج مارکت

تخفیف‌های منقضی شده گاج مارکت
درباره برند گاج مارکت

گاج (گروه آموزشی جوکار) با بیش از 15 سال فعالیت، در زمینه‌ی انتشارات کتاب‌های کمک آموزشی از پیش دبستانی تا کنکور همیشه همراه دانش آموزان بوده است.

انتشارات بین‌المللی گاج با ارائه کتاب‌های کمک درسی، مطالعه دروس و قبولی در دانشگاه را راحت کرده است تا دانش آموزان دیگر دغدغه مطالعه درس‌های سخت را نداشته باشند. به همین دلیل گاج تصمیم گرفت تا با راه اندازی وب‌سایت فروشگاهی خود این امکان را فراهم کند تا همه‌ی دانش آموزان بتوانند در هر نقطه‌ای از شهر به راحتی به محصولات گاج دسترسی داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، جایی برای خرید انواع کتاب کمک درسی، عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی، خرید انواع لوازم التحریر، نوشت افزار و محصولات فرهنگی و محصولات گاج (گاجینو، دکتر آی کیو، مای گاج و گاج مگ) می‌باشد. اگر شما دانش آموز و یا دانشجو هستید و بدنبال کتاب‌های کمک درسی و تخصصی و یا خرید نوشت افزار و لوازم التحریر برای خود می‌باشید؛ به راحتی با صرف کمترین زمان ممکن، می‌توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از سفارش خود از وب‌سایت «گاج مارکت» با استفاده از کد تخفیف، برای سفارش خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” گاج مارکت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر