تمام تخفیف‌های برند گفتینو

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده گفتینو
درباره برند گفتینو

شما بعد از راه‌اندازی وب‌سایت کاری در هر زمینه ایی همچون استارتاپ، و یا تجاری و حرفه‌ای نیازمند امکاناتی هستید که باید بر روی وب‌سایت لحاظ کنید تا مشتریان و کاربران شما براحتی بتوانند از سرویس‌هایی که ارائه می‌دهید بهره‌مند شوند.

به طور مثال ممکن است برای برخی از کاربران که برای خرید و یا استفاده از خدمات وارد وب‌سایت شما شده‌اند، سوالاتی بوجود بیاید و به دنبال جواب آنها باشند، برای پاسخگویی به سوالات کاربران و تبدیل کردن کاربران به مشتری واقعی نیازمند یک چت آنلاین هستید تا با استفاده از آن با کاربر خود به گفتگو بپردازید. با کمک سامانه گفتینو میتوانید براحتی جذب مشتری کنید.

سامانه گفتینو با استفاده از چت آنلاین باعث می‌شود تا ارتباط سریع‌تری با کاربران برقرار شود. با گفتینو می‌توانید کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند را مشاهده و با صحبت کردن درباره‌ی محصولات و یا خدماتی که درسایت خود ارائه می‌دهید به بحث و گفتگو بپردازید.

همچنین با تعریف اپراتورهای بیشتر، می‌توانید پاسخگوی بیشتری از کاربران خود باشید.

شما می‌توانید گفتینو را روی تعداد نامحدودی وب‌سایت نصب کنید و در صورت استفاده از بسته رایگان در هنگام به پایان رسیدن به صورت اتومات تمدید می‌شود و اگر تمایل داشتید تا از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید میتوانید با پرداخت هزینه از این امکانات استفاده کنید.

 

کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” مشاوره و آموزش ” رفته و بر روی برند ” گفتینو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفـِمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر