تمام تخفیف‌های برند یکتانت

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده یکتانت
بدون نیاز به کد تخفیف!
منقضی شد!
درباره برند یکتانت

برای افزایش مشتری و کسب درآمد در حیطه‌ی کاری خود نیازمند سامانه دیجیتال مارکتینگ هستند تا از خدمات آن برای تبلیغات اینترنتی بهره‌مند شوید؟ یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران است.

پس این فرصت را از دست ندهید و وارد سامانه یکتانت پلتفرم آنلاین شوید تا از سرویس‌های موجود همچون تبلیغات کلیکی، بنری، ویدئویی، موضوعی، پوش نوتیفیکیشن، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات در شبکه اجتماعی و رپورتاژ آگهی استفاده نمایید. یکتانت با بهره‌گیری از الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی روش جدیدی برای تبلیغات خدمات و محصولات شما ارائه می‌دهد تا سایت شما کاربرانی واقعی داشته باشد تا محصول شما را خریداری و یا از خدمات شما استفاده نمایند.

اگر خود یک فرد تبلیغ کننده باشید، می‌توانید به آسانی در پلتفرم یکتانت تبلیغات خود را ایجاد کنید و اگر نمایش‌دهنده تبلیغات هستید کافیست ثبت نام کنید تا سایت شما توسط تیم کارشناسی تایید شود و با قرار دادن یکتانت در سایت خود و نمایش تبلیغات به راحتی به کسب و کار خود بپردازید.

برای استفاده از خدمات فقط کافیست تا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به پتفرم از خدمات موجود با توجه به نیاز خود استفاده نمایید.

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « یکتانت » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” یکتانت ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید

مطالعه بیشتر