تمام تخفیف‌های برند 30 بوک

تخفیف‌های منقضی شده 30 بوک
درباره برند 30 بوک

امروزه به دلیل تغییر در سبک زندگی ها و اینترنتی شدن تمامی خدمات، خرید کتاب هم بسیار راحت شده است و برای عزیزانی که در شهرهای کوچک ایران ساکن هستند و دسترسی به فروشگاه‌های معتبر کتاب ندارند این امکان فراهم است تا کتاب مورد علاقه خود را از داخل منزل سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرید. اگر شما جزو آن دسته عزیزانی هستید که دوست دارند در هر زمان و مکانی در هر فرصتی مطالعه داشته باشند سامانه «سی بوک» این کمک را به شما عزیزان کتاب دوست کرده است.

«سی بوک» که از سال 1393 در زمینه فروش اینترنتی کتاب با جمعی از جوانان پر تلاش و هدفمند شروع به فعالیت نمود و توانست با ایده‌های جدید و خلاقانه خود در بین مخاطبان و کاربران محبوب شود و فرقی نمی‌کند در کدام منطقه از کشور ساکن هستید چون سی بوک در کنار شماست.

برای استفاده و خرید از سامانه ابتدا ثبت نام کنید و از بین دسته‌بندی موجود همچون کتاب عمومی، کتاب کمک درسی، کتاب زبان خارجه، کتاب کودک و نوجوان، کتاب درسی، بازی فکری و فرهنگی، لوازم التحریر کتاب مورد نظر را جستجو و با توجه به توضیحات و نظرات کاربرانی که کتاب را قبل از شما تهیه کرده‌اند خریداری نمایید تا در اسرع وقت درب منزل خود و یا هر آدرسی که مشخص کرده‌اید، دریافت نمایید.

همچنین شما می‌توانید کتاب مورد نظر را با کمک نام انتشارات، نویسنده و یا نام مترجم جستجو و زودتر به کتابی که به دنبال آن هستید برسید.

 

 

وب‌سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت « سی بوک » با استفاده از کد تخفیف، بر روی خرید خود تخفیف بگیرید. کافیست ابتدا در سامانه عضو شوید و پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” کتاب ” رفته و بر روی برند ” سی بوک ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر