تمام تخفیف‌های برند اسنپ باکس

تخفیف‌های منقضی شده اسنپ باکس
درباره برند اسنپ باکس

در ابتدا اسنپ با نام تجاری «تاکسی یاب» شروع به فعالیت خود نمود و پس از بازخوردهای فراوان از سمت مشتریان خود تصمیم به عوض کردن نام تجاری تاکسی یاب نمود و آن را با اسم «اسنپ» رسمی کرد و به گونه‌ای که در حال حاضر بخش‌های فراوان دیگری همچون درخواست پیک ( اسنپ باکس)، سفارش غذا (اسنپ فود)،سوپر مارکت (اسنپ مارکت)،خرید بلیط هواپیما (اسنپ تریپ)، خدمات پپزشکی و دارویی (اسنپ دکتر) و غیره را به نرم‌ افزار خود اضافه کرد که باعث شد مشتریان بیشتر از پیش از این اپلیکیشن استفاده نمایند و برای انجام امور خود به آن جذب شوند. پس چی از این بهتر؟ فقط کافیست تا اپیکیشن اسنپ را روی تلفن همراه خود نصب کنید و از خدمات اسنپ بهره‌مند شوید.

در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی براحتی با نصب یک اپلیکیشن می‌توانید درخواست یک موتور بدهید تا بسته‌های خود را به هر کجا که می‌خواهید ارسال کنید. اگر برای ارسال بسته‌های خود به دنبال موتور و یا پیک هستید به آسانی میتوانید درخواست خود را در اسنپ باکس ثبت نمایید. و حتی می‌توانید موتور درخواستی را بر روی نقشه مشاهده کنید که از ارسال آن به سمت مقصد مطمئن شوید. و حتی برای پرداخت هزینه خیلی راحت به صورت اینترنتی مبلغ درخواست خود را پرداخت می‌کنید.

 

وب سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد درخواست پیک و موتور از سامانه اینترنتی «اسنپ باکس» را دارید با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا درخواست خود را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” تاکسی اینترنتی ” رفته و بر روی برند ” اسنپ باکس ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست کد ارائه شده را کپی کنید و در سایت مورد نظر وارد کنید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید. آموزش نصب افزوه آفمون را می‌توانید با مراجعه به صفحه اول وب‌سایت آفمون مشاهده نمایید.

مطالعه بیشتر