تمام تخفیف‌های برند بانلینک

تخفیف‌های منقضی شده بانلینک
درباره برند بانلینک

تا حالا برای شما پیش آمده که برای برقراری ارتباط با مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی،پیامرسان‌های مختلف و یا در محیط کاری دچار مشکل و سردگمی شوید که از چه طریق و در مدت زمان کوتاه تمام این راه‌های ارتباطی را به مخاطب خود معرفی کنید؟

بانلینک این مشکل را حل کرده است. با استفاده از بانلینک می‌توانید بی‌نهایت لینک ایجاد کنید و همه‌ی لینک‌های ایجاد شده را در دسته‌بندی‌های مختلف در پروفایل بانلینک خود ساماندهی کنید و فقط با یک URL بانلینک خود را ارائه کنید. همچنین QR Code اختصاصی لینکتان را میتوانید به مخاطبان خود ارائه دهید و یا کارت ویزیت مجازی خود را با QR Code منتقل کنید. مخاطبان شما تنها با اسکن QR Code می‌توانند به پروفایل و تمامی لینک‌ها و راه‌های ارتباطی شما دست پیدا کنند.

وب سایت آفمون برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی «بانلینک» را دارید، با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت ثبت نمایید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” بانلینک ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن برای خرید خود بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر