تمام تخفیف‌های برند بانلینک

تخفیف‌های منقضی شده بانلینک
بانلینک
بدون نیاز به کد تخفیف!
منقضی شد!
درباره برند بانلینک

تا حالا برای شما پیش آمده که برای برقراری ارتباط با مخاطب خود در شبکه‌های اجتماعی، پیامرسان‌های مختلف و یا در محیط کاری دچار مشکل و سردگمی شوید که از چه طریق و در مدت زمان کوتاه تمام این راه‌های ارتباطی را به مخاطب خود معرفی کنید؟ بانلینک این مشکل را حل کرده است.

با استفاده از بانلینک می‌توانید بی‌نهایت لینک ایجاد کنید و همه‌ی لینک‌های ایجاد شده را در دسته‌بندی‌های مختلف در پروفایل بانلینک خود ساماندهی کنید و فقط با یک URL بانلینک خود را ارائه کنید. همچنین QR Code اختصاصی لینکتان را می‌توانید به مخاطبان خود ارائه دهید و یا کارت ویزیت مجازی خود را با QR Code منتقل کنید. مخاطبان شما تنها با اسکن QR Code می‌توانند به پروفایل و تمامی لینک‌ها و راه‌های ارتباطی شما دست پیدا کنند.

 

وب سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی «بانلینک» را دارید، با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت ثبت نمایید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” بانلینک ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن برای خرید خود بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر