تمام تخفیف‌های برند بیمه دات کام

تخفیف‌های منقضی شده بیمه دات کام
درباره برند بیمه دات کام

سامانه اینترنتی «بیمه دات کام» سامانه استعلام، مقایسه و خرید اینترنتی انواع بیمه است که فعالیت خود را از سال 1396 شروع نمود و توانسته تا به امروز خدمات مختلفی را برای مشتریان خود ارائه دهد. خدماتی که این سامانه ارائه می‌دهد شامل؛ بیمه شخص ثالث، بدنه، موتور، مسافرتی، تجهیزات الکترونیکی، درمان، آتش سوزی و زلزله، مسئولیت پزشکان، انفرادی و سازمانی می‌باشد.

برای خرید تنها کافیست تا ابتدا در سامانه بیمه دات کام عضو شوید و با توجه به درخواست خود یکی از بیمه‌های موجود را انتخاب نمایید و با پر کردن اطلاعات لازم و مقایسه قیمت، کیفیت و پوشش بیمه انتخابی، بیمه مورد نظر را خریداری کنید تا در کمترین زمان برای شما صادر شود.

بیمه « شخص ثالث » ؛ همانطور که میدانید بیمه شخص ثالث یکی از متداول‌ترین انواع بیمه به حساب می آید که برای صاحبان وسایل نقلیه اجباری می باشد. به همین منظور، تمام وسایل نقلیه باید بیمه شخص ثالث را دارا باشند.

بیمه « بدنه » ؛ به صورت کلی بیمه بدنه برای جبران خسارت های ناشی از تصادفات رانندگی و یا آتش سوزی و سرقت میباشد. شخصی که برای بیمه بدنه اقدام میکند با پرداخت مبلغی مشخص حق ‌بیمه به شرکت بیمه‌گر و خرید بیمه بدنه ، وسیله‌نقلیه خود را در برابر حوادث احتمالی خودرو بیمه می‌کند. شرکت بیمه‌گر هم، بر طبق بیمه ماشین، درصورت بروزحادثه، خسارت وارده را براساس شرایط بیمه‌نامه پرداخت میکند.

بیمه  « مسافرتی » ؛ بیمه که ریسک‌های سفر بیمه گزار رادر خارج از کشور پوشش قرار میدهد. این ریسک‌ها شامل بیماری های ناشی از سفر نظیر سرماخوردگی شدید، مسمومیت یا حوادث مربوط به سفر نظیر گم شدن یا تاخیر در رسیدن چمدان و بار مسافر، بروز مشکلات حقوقی و … باشند. بیمه مسافرتی برای گرفتن ویزای برخی کشورها الزامی است.

در حال حاضر با بزرگترین شرکت‌های بیمه مانند بیمه پارسیان، بیمه ملت، بیمه معلم، بیمه پاسارگاد، بیمه دی، بیمه سینا، بیمه رازی، بیمه آسیا، بیمه کارآفرین و غیره قرار داد دارد و میزبان آنها می‌باشد.

 

وب‌سایت آفمون برای شما عزیزان با ارائه کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد میکند تا براحتی بعد از خرید خود از وب‌سایت «بیمه دات کام» با استفاده از کد تخفیف، بر روی سفارش خود تخفیف بگیرید. کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” بیمه ” رفته و بر روی برند ” بیمه دات کام ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین براحتی با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر