تمام تخفیف‌های برند بیمیتو

تخفیف‌های منقضی شده بیمیتو
درباره برند بیمیتو

وب سایت و اپلیکیشن «بیمیتو» این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا در هر لحظه و هر جا قادر باشین به صورت آنلاین بیمه مورد نظر خودتون و با مناسب ترین قیمت رو خریداری نمایید. یکی دیگر از امکانات سایت بیمیتو این است که دیگر برای گرفتن خسارت ماشین خودتون لازم نیست به مراکز پرداخت خسارت مراجعه کنید چون بیمیتو در سه مرحله خسارتت رو آنلاین، بدون نیاز به پرداخت کارمزد و هزینه‌های اضافی پرداخت می‌کند. با مراجعه به این سامانه شما میتوانید به راحتی بیمه‌ها را باهم مقایسه و خریدی کاملا آنلاین داشته باشید.

شما در بیمیتو از بیمه‌های مختلف همچون بیمه شخص ثالث، بدنه، موتورسیکلت، آتش سوزی، زلزله، مسافرتی، پزشکان، عمر، درمان، سازمانی بهره‌مند می‌شوید فقط کافیست با توجه به نیاز خود از بین بیمه‌ها، بیمه مورد نظر را انتخاب و با توجه به توضیحات کامل و شرکت‌های بیمه تحت پوشش آن بیمه‌ی خود را خریداری نمایید.

در این سامانه امکان یادآوری تمدید بیمه را نیز خواهید داشت که فقط کافیست فرم مربوطه را باتوجه به خواسته‌ی خود پر کنید و ثبت نمایید تا در زمان تمدید به شما یادآوری نماید و تمدید شما سر وقت انجام شود تا به مشکل برنخورید.

در هر لحظه و در هر مرحله با پشتیبانی بیمیتو می‌توانید در ارتباط باشید و نگرانی برای خرید بیمه خود نداشته باشید.

 

وب سایت « آفـِمون » برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی «بیمیتو» را دارید، با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب ترین قیمت ثبت نمایید. پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” بیمه ” رفته و بر روی برند ” بیمیتو ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن بهره‌مند شوید. همچنین با نصب افزونه آفمون بر روی سیستم شخصی خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها با خبر شوید و تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر