تمام تخفیف‌های برند لندین

در حال حاضر کد تخفیف فعال موجود نیست.
تخفیف‌های منقضی شده لندین
درباره برند لندین

لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست؟

لندینگ پیج به شما این امکان را میدهد تا کلیک‌های بیشتر در صفحه شما به مشتری شما تبدیل شوند. یک لندینگ پیج از صفحه وب مستقل تشکیل شده است. جایی که بازدیدکننده را هنگام کلیک بر روی تبلیغات دیجیتال فرود می‌آوریم. می‌توانید با ساخت یک لندینگ پیج استاندارد باعث افزایش آگاهی از محصولات یا خدمات خود شوید.و ایجاد تعامل بین مخاطبان بیشتر با کسب و کار خود داشته باشید. به همین دلیل مخاطبان بیشتری میتوانند محصولات و خدمات شما را درک کنند و با آگهی به مشتری شما تبدیل شوند.

در لندین می‌توانید بدون نیاز به طراحی در وردپرس،لندینگ‌های بسیار جذاب و با امکانات بالایی بسازید.

ساخت یک لندینگ پیج، صفحه فرود تنها با ثبت نام در لندین و ساخت لندینگ پیج اختصاصی با استفاده از ابزار‌های لندین متناسب با هویت بصری برند شما و با توجه به سلیقه خودتون و در آخر وصل شدن به آدرس و ابزار‌های خود انجام می‌شود.

 

وب سایت «آفـِمون» برای شما عزیزان که قصد خرید از سامانه اینترنتی «لندین» را دارید، با ارائه و معرفی کد تخفیف‌های مختلف این امکان را ایجاد می‌کند تا خرید خود را با مناسب‌ترین قیمت ثبت نمایید. فقط کافیست پس از ورود به وب‌سایت آفمون به قسمت ” خدمات آنلاین ” رفته و بر روی برند ” لندین ” کلیک نمایید تا از تخفیف‌های موجود آن برای خرید خود بهره‌مند شوید. با نصب افزونه آفمون می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها مطلع شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر