متاسفانه این کد تخفیف منقضی شده :(
برای مشاهده سایر کد تخفیف‌های برند فرادرس کلیک کن.
مدت اعتبار :
منقضی شد!
این کد تخفیف رو پرینت کن!
اضافه به علاقه مندی ها

در جشنواره بهاری فرادرس تا 180 هزار تومان تخفیف بگیرید

BHR52
کپی کن

پلتفرم فرادرس یکی از بزرگترین سامانه های آموزشی ایران می‌باشد که با داشتن فیلم‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف توانسته محیطی را فراهم کند تا همه ی افراد با شرایط مختلف زمانی، مکانی و جسمانی بتوانند با بهره‌گیری از آموزش‌های با کیفیت آن به یادگیری بپردازند. اگر قصد یادگیری رشته‌ی جدیدی را دارید فرصت را از دست ندهید.

فرادرس با ارائه کد تخفیف در « جشنواره بهاری » بر روی فیلم‌های آموزشی این امکان را فراهم ساخته تا فیلم آموزشی مورد نظر خود را با استفاده از کد دستوری بالا تا سقف 180 هزار تومان تخفیف خریداری نمایید. تنها کافیست بعد از انتخاب فیلم آموزشی مورد نظر در هنگام ثبت سفارش کد اارئه شده بالا را وارد کنید و از تخفیف بهره‌مند شوید.

توجه داشته باشید که این تخفیف متناسب با مبلغ خرید شما متفاوت بوده، به طور مثال اگر مبلغ خرید فیلم آموزشی شما کمتر از 70 هزار تومان، 35 درصد تخفیف، برای خریدهای 70 تا 100 هزار تومان، 30 هزار تومان تخفیف، خریدهای 100 تا 200 هزار تومان، 45 هزار تومان تخفیف، خریدهای 200 تا 300 هزار تومان، 100 هزار تومان تخفی و برای خریدهای بیش از 300 هزار تومان، 180 هزار تومان تخفیف خواهد داشت.

برای ورود به سامانه فرادرس و خرید فیلم‌های آموزشی در جشنواره کافیست تا بر روی دکمه‌ی سبز رنگ ” خرید کنید ” کلیک نمایید.

با نصب افزونه «آفِـمون» بر روی سیستم خود می‌توانید از آخرین تخفیف‌ها باخبر شوید و هیچگونه تخفیفی را از دست ندهید.

این تخفیف را به اشتراک بگذارید: