متاسفانه این کد تخفیف منقضی شده :(
برای مشاهده سایر کد تخفیف‌های برند نت افراز کلیک کن.
مدت اعتبار :
منقضی شد!
این کد تخفیف رو پرینت کن!
اضافه به علاقه مندی ها

تخفیف گواهینامه ssl تا 260 هزار تومان از نت افراز

UC741ODU
کپی کن

سامانه نت افراز با استفاده از متخصصین با تجربه هاستینگ و کارشناسان پشتیبانی مجرب خود با رعایت اصول حرفه ای به ارائه سرویس هاست لینوکس, فروش گواهینامه SSL, ثبت و انتقال دامنه و هاست نمایندگی به همراهان همیشگی خود فعالیت دارد. در سامانه نت افزار در هفته اول تضمین بازگشت وجه کامل بدون شرایط را خواهید داشت، در صورتی که به هر دلیلی مایل به کنسل کردن سرویس خود با نت افراز در هفته اول هستید، تمامی وجه شما را باز گرداند. برای کنسل کردن و باز گردانی وجه در هفته اول، نیاز به هیچ تاییدی از سوی بخش پشتیبانی نمی‌باشد.

اگر قصد خرید گواهینامه SSL از وب‌‌سایت نت افراز را دارید این تخفیف را از دست ندهید، کافیست وارد سایت نت افراز شده و با استفاده از کد دستوری بالا تا 260 هزار تومان تخفیف بر روی گواهینامه یکساله مورد نظر تخفیف بگیرید.

توجه داشته باشید که کد تخفیف بالا تنها فقط بر روی گواهینامه SSL قابل استفاده است و بر روی دیگر خدمات این سامانه اعتباری ندارد و با ورود میتوانید کد تخفیف‌های مختص هر سرویس را مشاهده کنید و در صورت نیاز خریداری و یا تمدید کنید.

بر روی کادر سبز رنگ ” خرید کنید ” کلیک نمایید تا به صورت مستقیم وارد صفحه مورد نظر شده و از تخفیف در سبد خرید خود استفاده کنید.

افزونه آفِـمون رو روی سیستم خودت نصب کن تا از تخفیف‌ها جا نمونی!! برای آموزش نصب افزونه اینجا رو کلیک کن.

این تخفیف را به اشتراک بگذارید: